Suurbritannia – Operatsioon Brock M20 maanteel

12.07.2022

Suurbritannia – Operatsioon Brock M20 maanteel

 

Operatsioon Brock on nüüd eilsest saadik täielikult kasutusele võetud ja kogu Eurotunnelisse või Doveri sadamasse suunduv kaubaliiklus peab järgima märke, et liituda operatsiooniga Brock M20 ristmikul nr 8.

https://www.iru.org/intelligence/flash-info/united-kingdom-operation-brock-barrier-now-place-m20

Kõigile Euroopa Liitu suunduvatele raskeveokile, mis ei järgi märgistusi ja üritavad kasutada teist marsruuti Eurotunnelisse või Doveri sadamasse sõitmiseks, määratakse trahv 300 naela. Seejärel suunavad politsei või täitevametnikud need sõidukid järjekorra lõppu tagasi. See hõlmab katset mööda sõita M20-st, kasutades selleks Brenley Corneris M2/A2 ühendust.

Kogu muu rannikule suunduv liiklus, sealhulgas Euroopa Liitu suunduvad kohalikud kaubaveokite juhid ja sõiduauto autojuhid, peavad järgima märke ja ületama Londoni M20 maantee vastassuunavööndisse sisenemiseks.

Kõigil, kes kavatsevad kasutada Eurotunnelit ja Doveri sadamat, soovitatakse enne teele asumist oma reisi planeerida ja reisikorraldajaga suhelda. Samuti peaksid nad jätma oma reisideks rohkem aega ja tagama, et neil oleks hilinemise korral kaasas söök ja jook.

Allikas: RHA

Koostööpartnerid