Ühendkuningriik- Brock Contraflow, mis võetakse kasutusele enne jõuluperioodi

06.12.2022

Operatsioon Brock on osa meetmete seeriast, et parandada Kenti võimekust ja tagada liikluse sujuv voog läbi piirkonna, kui häirida teenuseid kogu Inglise Kanalis. Kenti M20-s asuv operatsioon Brock Contraflowi süsteem võetakse kasutusele alates esmaspäevast 12. detsembrist enne jõuluperioodi, kinnitas Kent Resilience Foorum.

Contraflow  süsteemi ohutu kasutuselevõtu tagamiseks suletakse M20 järgmiselt:

21:00 Kolmapäev, 7. detsember 6:00 Neljapäev, 8. detsember: Rannaosa M20 ristmike 7–9 vahel

21:00 Neljapäev, 8. detsember 6:00 Reede, 9. detsember: London M20 ristmike 9–8 vahel

21:00 Reede, 9. detsember 6:00 Laupäev, 10. detsember: Rannaosa M20 ristmike 7–9 vahel

21:00 Pühapäev, 11. detsember 6:00 Esmaspäev, 12. detsember: London M20 ristmike 9-8 ja rannikuala M20 vahel ristmike 7-9 vahel.
 

Marsruutide täielik ümbersuunamine toimub, kui M20 on üleöö suletud.

Kui M20 taastub esmaspäeval, 12. detsembril kell 6:00, on operatsioon Brock Contraflow paigas ja tuleks järgida kõiki viitasid ja signaale.

Need ajad on valitud selleks, et minimeerida teekasutajate häirimist.

Kui tõke on paigas, peavad kõik Doveri või Eurotunneli sadamasse suunduvad HGV-d järgima märke, et suubuda M20-le ristmikul 8.

Kõik EL-iga seotud HGV-d, mis ei järgi viitasid ja üritavad kasutada mõnda muud teed Eurotunneli või Doveri sadamasse, määratakse 300 naela suurune trahv. Politsei- või jõustamisagendid saadavad nad ka järjekorra lõppu, raisates nii aega, kütust kui  raha. See hõlmab M20-st mööda hiilimist, kasutades M2/A2 Brenley Corneris.

Kõik muud rannikualadega seotud liikumised - sealhulgas mandrile suunduvad kohalikud kaubaveod ja autojuhid - peaksid järgima viitasid, et suubuda M20-le Londoni lähistel.

Enne kavatsust kasutada EuroTunnelit ja Doveri sadamat, soovitatakse kavandada oma reisid ja pöörduda veo teostaja poole. Samuti tuleks oma reisiks planeerida rohkem aega ja olla veendutud, et ollakse valmis viivitusteks, et kaasas oleks piisavalt kütust, sooje riideid, toitu ja jooke.

Lihtsad sõiduki tehnokontrollid aitavad autojuhtidel vältida sõidu katkestusi, läbida teekond turvalisemalt ning säästa aega ja raha. Lisateavet siin

Lisateavet operatsiooni Brocki ja muude reisinõuannete kohta leiate siin.

Allikas: Transpordi osakond (DFT), IRU

 

Koostööpartnerid